NORTH SUSPENSION CAMP

Rád bych Vás pozval na akci NORTH SUSPENSION CAMP, která se koná první víkend v září 4.-6.9.2020 v Rekreačním areálu Knesplíkov, nedaleko Litoměřic. Celou akci nám představí Lucie Svobodová, na kterou můžete směřovat i případné dotazy.

 

Nejdříve začneme základními údaji, víkendová akce  s názvem NORTH SUSPENSION CAMP se uskuteční ve dnech 4.-6. 9. 2020 v krásném prostředí Rekreačního areálu Knesplíkov, nedaleko Litoměřic. Areál je situovaný téměř na samotě, uprostřed lesů Českého středohoří. Důvodů, proč bylo vybráno zrovna toto místo, je několik. Primárně jsme chtěli akci směřovat na sever Čech. Nejen proto, že sami jsme severočeši, ale hlavně pro zájemce o suspension, kteří mají Prahu či Brno trochu z ruky, popřípadě jim nevyhovuje prostředí velkoměst.
Druhým důvodem je moje osobní zkušenost s tímto místem. Působí velmi pozitivně a mírumilovně, spolu s uklidňujícím pocitem, že se tu zastavil čas. Skýtá obrovské soukromí, což je z mého osobního pohledu velmi důležité pro zasvěcovací rituály. Ačkoliv nejsem žádný expert, z vlastní zkušenosti mohu říct, že prostředí mého prvního závěsu pro mě hrálo velkou roli. Absolvovala jsem ho v prostředí skal, v kruhu takřka rodinném a byl to pro mě opravdu jedinečný zážitek. A proto chceme nováčkům (samozřejmě i pokročilým) dopřát ten komfort užít si to venku nerušeně a mít pocit plného uvolnění a prožitku. Dostupnost areálu je také velmi výhodná, buď autem nebo přijedete-li třeba vlakem máte dvě možnosti, dojít do areálu procházkou, dlouhou cca 3 km, popřípadě se mi můžete ozvat a domluvíme odvoz. (https://www.facebook.com/lucie.svobodova.142). Možnosti ubytování v areálu jsou různé, je třeba si místo ovšem rezervovat dopředu : Ada 608 343 120, areál si můžete virtuálně prohlédnout  zde:  https://www.facebook.com/RekreacniArealKnesplikov/. Posledním, ale neméně důležitým důvodem je myšlenka pomoci aspoň trochu lidem, kteří nemohli z důvodu corona krize provozovat svou živnost. V tomto případě nejen majitelům areálu, ale i umělcům. Středem celé akce budou samozřejmě závěsy. V tomto směru se o vás postará Arnošt Rybín a jeho crew. Arnošt má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, takže se svěříte do opravdu odborných rukou. Zajistí vám potřebný klid, odpoví na veškeré otázky a samozřejmě vše proběhne v přísné sterilitě. Zde je velmi důležité podotknout, že počet míst na závěsy je omezený. Vzhledem ke komornímu rázu akce je tedy potřeba se dopředu objednat na emailu rybkyn78@seznam.cz
Uvítáme i hostující umělce v oboru bodyart. Ať už jde o tatéry, piercery…. popřípadě skarifikace, shibari, bodypainting… meze se nekladou. Uvítáme různorodost. Trošku nám to v tomto směru vázne, takže je to vlastně výzva pro všechny umělce, kteří by měli chuť hostovat. Podmínky jsou zde sice trochu těžší než ve vnitřních prostorách, ale nejsme ve středověku, takže voda, elektřina a podobné vymoženosti jsou k dispozici. tudíž nevidím problém ve sterilitě prostředí. Snad jen v tom, že bude potřeba se trochu uskromnit. Nějací hosté už se nám v tomto směru rýsují. Postupně budeme v události na facebooku zveřejňovat jejich práce a nabídky, spolu s kontakty, aby se klienti mohli objednat.
Zájemci o hostováni se můžou ozvat na můj Facebook profil, pokusím se jim vyjít vstříc. Určitě nalezneme řešení k oboustranné spokojenosti. Lze nabídnout i možnost nafocení vaší práce, jak ke komerčním či soukromým účelům. I zde je potřeba se domluvit dopředu, více info na LUCIE Svobodová photo
Myslím, že shrnutí je zcela vyčerpávající a obdrželi jste všechny potřebné informace. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte napsat. Budeme se těšit, že si společně užijeme freetime víkend, kdy se přes den budeme věnovat bodyartu a večery strávíme v pohodě při záři ohně. Nezbývá než doufat, že třeba i díky vám se nám podaří založit tradici. Pojďme to mít na háku.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Comments

comments