• So. Led 29th, 2022

Bodymods

web o tělesných modifikacích

Björn Haraldson – začínající tatér z Brna

Martion, alias Björn Haraldson je začínající tatér z Brna, který se původně dostal k tetování přes bodypainting a facepaint. S tetováním začínal klasicky sám na sobě, jako většina tatérů. Tetuje pouze cívkovým strojkem a rád by časem našel salón, kde by se mohl realizovat.

 

Jmenuju se Martin a jsem začínající tatér-amatér z Brna.
K tetování jsem se dostal díky bodypaintingu kterým jsem se nějaký čas zabýval. Mým původním plánem bylo dostat se na slušnou a dobrou uměleckou školu, protože jsem věděl, jak by se s tím dalo naložit. Ale moji rodiče z téhle myšlenky nebyli moc nadšení ( co budeš dělat? něco takového jako umělecká škola by tě neuživila…najdi si normálně učnák a je to…)
Díky mému zájmu i nadále o takové věci jsem se dostal do světa bodypaintu a facepaintu..Na druhou stranu, komu by nebylo líto že to co člověku patláte na tělo X hodin se pak smyje…a myšlenka byla na světe ….tetování…
Začal jsem kupovat strojky, barvy, zjištovat informace a tetovat především na sobě..(když tetuješ na sobě vzhůru nohama, rovnou čáru prostě těžko uděláš. Ze začátku jsem se na cizího člověka neodvážil ..místo toho jsem si tetoval ruce,nohy a pomalu přicházel co a jak je možne a naopak ne..K tetování používam pouze cívkové strojky.
Kde beru inspiraci? je všude kolem mě… jsem zastánce toho že každé dílo je jedinečné ale také že každé dílo lze ještě vylepšit, i když původní obrázek je od jiného umělce a tudíž , i přez vylepšení to někdo může vzít špatně…Původně jsem se chtěl věnovat podobnému stylu jako dělá Robert Borbas…pro mě je ten tatér hotovej bůh. Místo toho mě napadlo, co kdyby se dalo do temného stylu také trochu jemnosti? Rád maluju zvířata, ženské tváře a do některých toho temného nádechu rozhodně neškodí. No a někdy v budoucnu? Rád bych jednou našel salón, ze kterého bych mohl svou práci pouštět naplno mezi lidi jako opravdovej profík.

Facebook Björn Haraldson

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...