• So. Led 29th, 2022

Bodymods

web o tělesných modifikacích

Martina Hamanová – ilustrátorka a grafička pracující pod značkou NIMIF Tattoo

Martina je tatérkou z Prahy a mimo tetování se věnuje i grafice a ilustraci. Nejraději vytváří obrazové příběhy na míru, koláže, vzpomínky a „autoportréty“ duše člověka.

 

Ahojte, jsem Martina a tetuji v Praze-Podolí pod zančkou NIMIF Tattoo. Jsem především výtvarnice. Věnuji se ilustracím a grafice a před třemi lety jsem vlítla do tetovacího „řemesla“. Myslela jsem, že moji cestou a cílem je propagační grafika, ale stejně jsem vždycky snila o tom, dělat něco hlubšího, trvalejšího a nekomerčního. Něco, co by mělo skutečný význam. Vymýšlet a tetovat motivy do kůže je splněním tohoto snu. Stala jsem se na tom závislá :).

Nejraději pracuji s osobností klienta a vytvářím na míru obrazové příběhy, koláže, vzpomínky, „autoportréty“ duše člověka. To jsem si moc oblíbila, to spojení mezi mnou a zákazníkem. Když konzultujeme motiv, musíme být „na stejné vlně“. To se v běžném zaměstnání nestává. Toho si opravdu cením.

Mám k tetování dost vážný vztah a beru ho především jako kroniku života. Nikdy bych ho neuměla vnímat jen jako povrchní ozdobu. S takovým druhem zakázek se vždycky nejdéle trápím, protože nemám motivaci a všechny moje můzy jen obrací oči v sloup.

Nikdy jsem nebyla nechat se tetovat ve studiu. Tatéry znám jen z kurzu, kde jsem si dělala licenci a vlastně ani nemyslím, že by mě někdo dle prvního pohledu zařadil do komunity tatérů nebo umělců vůbec. Klasická kovářova kobyla :).

Návrhu se věnuji naplno a jsem ráda za každou informaci, která mě vtáhne hlouběji do podstaty motivů konkrétní osoby. Vždycky si na všechny čas udělám. Pěstuji od začátku přátelský a vstřícný vztah, abych podtrhla důvěru a vždycky se nám dobře spolupracuje.

Jsem ráda za každé nové klienty a těším se na další zajímavé příběhy 🙂

NIMIF tattoo

Facebook NIMIF tattoo

Instagram nimif.tattoo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...