Začínající tatér Denis Korec.

Denis je začínající tatér z Bratislavy. Rád tetuje vlastní motivy, především oldschool, geometrii a dotwork, ale samozřejmě vytváří i návrhy na přání zákazníka.

 

Volám sa Denis a pochádam z okolia Bratislavy kde aj tetujem. S Handpoke začínam resp. začal som pred pár mesiacmi. Od detstva som mal pozitívny vzťah k umeniu (film, hudba, kreslenie), rovnako ako k tetovaniam. Akonáhle som pozbieral peniaze z mojej prvej výplaty, išiel som ich minúť na kerku. Ako väčšina ľudí, tiež som nezostal iba pri jednej a štúdio som navštevoval častejšie ako rodičov.

Handpoke metódu tetovania poznám zhruba dva roky, ako priaznivec ručných prác som sa rozhodol nakúpiť potrebné stuff a učiť sa.

Prvé tetovania som samozrejme robil na svojom tele, nasledovala priateľka, susedia a brat. Pomaly sa však dostávam do povedomia a prichádzajú aj ľudia mimo môjho okolia. Začiatky sú však ťažké ale snáď sa nájde viac nadšencov, ktorí by si chceli túto jedinečnú skúsenosť otestovať na svojom tele.

Aby som ešte spomenul najčastejšie motívy a smer, ktorým sa chcem uberať, je hlavne oldschool, geometria a dotwork.

Rovnako ako všetci, tiež som najradšej ak si klient vyberie niečo z mojich návrhov. Nemám však problém vypočuť si požiadavky repliky rolex a vytetovať aj návrh, ktorý si klient prinesie so sebou. Vždy sa dá nájsť cesta.

Neviem už čo napísať, verím, že za mňa povie viac moja práca.

Facebook Denis Korec

Instagram Denis Korec

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

 

Comments

comments