Samouk Stanislav ze salónu Local Barber Shop v Brně

Stanislav je tatér samouk, který tetuje zhruba rok, a aktuálně ho můžete najít v Brně v salónu Local Barber Shop. Mezi jeho oblíbené styly patří Blackwork, New school a Neotraditional.

 

Začal bych asi tím, jak jsem k tetování přišel.
Kreslit jsem se snažil už od útlého věku, kam moje paměť sahá. Pokud bych však měl dohledat nějaké mé výtvory, bude to těžké. Přísný jsem na sebe byl už odjakživa a většinu mých „uměleckých děl“ jsem buď hned, nebo po nějakém čase vyhodil (nepočítám počmáranou kuchyňskou linku, která vydržela snad do mých 15).
Vystudoval jsem fotografii a pak se odstěhoval do Brna. Zde jsem chvíli nevěděl, co se životem, začalo mi docházet, co to ten život vlastně je, a začínal jsem zjišťovat, co určitě nechci. Donutilo mě to tedy začít přemýšlet o nějakém elixíru štěstí, který by mi pomohl co nejladněji proplout touto existencí. Tehdy jsem poprvé začal uvažovat o tetování a čím víc jsem o tom přemýšlel, tím víc mi to dávalo smysl. Díky tetování mohu dát to nejlepší ze sebe, a když na oplátku dostanu to nejlepší ze života, bude to dokonalá symbióza.
Kdybych měl něco říct k mé tvorbě, inspiraci hledám všude kolem sebe. Velký pomocník je příroda.
Dělám jak černobíle, tak barevně. Pokud se někdo orientuje v tatérských stylech, tak mám rád neotraditional, newjapanese, new school, blackwork, surrealismus a v budoucnu bych se mohl věnovat i realismu, ale uvidíme, kam mě vítr zavane. Nechám tomu volný průběh.
Nyní je to cca rok, co jsem vzal poprvé strojek do ruky. Jsem samouk. Techniku moc neřeším. Používám vše co možná nejlepší a nejmodernější, aby to bylo pro mě příjemné a neomezovalo mě to. V tuto chvíli je to vybavení od Chayenne.
A co ode mě čekat, pokud máš zájem o spolupráci? Určitě individuální přístup, rád si vyslechnu tvou představu. Pokud ta představa není ještě tak úplně celistvá, budu se ji snažit s tebou dát dohromady. Součástí studia je kavárna, kde si můžeme sednout na kafe a pobavit se. To by mohlo být ve zkratce asi tak vše, co jsem měl na srdci. Jsem na začátku cesty a jaké to bude, už nezáleží jen na mně. Pokud si tedy myslíš, že ti mám co dát a líbí se ti, co dělám, kontaktuj mě prostřednictvím Facebooku nebo Instagramu, cokoli je ti příjemné. Můžeš mě najít v Brně v Local barber shop & tattoo.

Budu se těšit.
.
.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Comments

comments