Kateřina – tetující manažerka videoherny

Kateřina, vystupující pod přezdívkou Cheshire Cat je manažerkou ve videoherně a zároveň i tatérkou na Praze 5 na Bertramce. Nejradši tetuje černobílé tetovaní, od minimalistických věcí, až po přírodu a architekturu.

Zdravím, jsem Kateřina, ale na sociálních sítích vystupuji pod dlouholetou přezdívkou Cheshire Cat. Kreslím, maluji, fotím a různě tvořím již od mala. Vždy mi to pomáhalo se odprostit od starostí všedních dní a problémů. A jak jsem se k tetování dostala? Poprvé mě myšlenka o tom, že budu tatérka napadla při návštěvě salonu a zvěčnění mého návrhu do mé kůže. Tato myšlenka se mě držela po celou dobu studia Dějin umění, ale bohužel nebylo moc finančních prostředků jak začít. Uplynulo několik let a já si zakoupila „čínu“ z ali a zkoušela. Jednín slovem hrůza a na nějakou dobu jsem to vzdala. Jen tak si „čmárala“ a vytvářela návhry kámošům. Ale díky své tvrdohlavosti a podpoře blízkých jsem zainvestovala, koupila kvalitní strojek a vše potřebné, udělala kurz a teď tetuji. Štěstí mi přálo a já se dostala do malého studia na Praze 5 na Bertramce. Kde trávím dva dny v týdnu, ke své full time práci manažerky ve videoherně (www.arcadehry.cz).

Jaký je můj styl? To je docela těžké specifikovat. Moje tvorba je dost ovlivněná pocitama, náladama a celkově rozpoložením mé zvrácené mysli. Někdy jsou to minimalistické věci inspirované okolním světem, architekturou, přirodou, někdy zase temné psycho věci z mých snů a představ. Zaměřuji se spíše na B&W tetování či k tomu zakomponuji jednu barvu. Barevnému tetování se nebráním jen ta černá je mi prostě bližší. Vytvoření návrhu dle Vašich představ není problém. Máš zájem o kérku ode mě, tak se neboj mě kontaktovat.

Facebook Cheshire Cat

Instagram chesh1re_cat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

 

Comments

comments