Hand Poke Tattoo Improvisession 2018

Letos, stejně tak jako v minulém roce se koná akce s názvem Hand Poke Tattoo Improvisession a to v kempu Nebe na Branžeži v srdci Českého ráje. Těšit se můžete na výlety, koupání, skály, kola, ale i na kvalitní muziku a samozřejmě tetování. Ubytovat se lze ve stanu a nebo ve vedlejším kempu v karavanu či chatce.

 

Po loňském ročníku Hand Poke Tattoo Improvisession, na kterém jsme především seznamovali veřejnost s možností této techniky, jsme si letos chtěli pobyt více užít, více se potkat, seznámit osobně mezi sebou a myslím, že je tímto celá akce velmi jedinečná, protože každý další ročník by se měl vyvíjet v novém duchu. Nechceme vyloženě organizovat velkou událost, spíše využít úžasného hudebního baru-kempu Nebe na Branžeži v srdci Českého ráje. Bar Nebe je opravdu nebeským místem, je to hudební klub s pláží, borovicemi, velkou zastřešenou zahrádkou a možností stanování…Okolo všude lesy, skály, blízko hrad Kost a jiné památky. Ve vedlejším kempu je i možnost pronájmu karavanu nebo chatky. Podávají se vybrané nápoje s domácí (třeba i vege) kuchyní. Vhodné pro rodiny s dětmi i hafíky. (Ti musí být kontrolováni, ovladatelní, případně na vodítkách) Taky se můžete těšit na výlety do přírody, koupání, skály, kola, ale i kvalitní muzika, kterou jsme pro vás připravili. Samozřejmě, že se bude i tetovat, ale oproti jiným akcím tohoto typu, to bude probíhat více individuálně a tak trochu ležérněji.

Tímto bych ráda pozvala především tatéry, nebo i neprofesionály, kteří už mají nějakou zkušenost a tím mohou pomyslně vstoupit na scénu, mají možnost konzultovat s profesionály jakékoli dotazy či poznatky. V neposlední řadě si i třeba sami nechat nějaký ten pigment vpravit pod kůži. Bude možnost nechat si upravit dredy, nebo se nechat namasírovat. To je vsak třeba co nejdříve domluvit s daným tatérem či jiným aktivistou a nejlépe se objednat. Kontakty jsou uvedeny v události.

Tímto bych také ráda poděkovala všem, kteří se loni zapojili do malování ART Fusion plátna 2×2 metry, které bylo vydraženo na Útulek festu za 5000kč. Výtěžek byl věnován kočkám a pejskům. Tam se započalo nové platno, které přivezeme na HPIS a každý, kdo bude chtít se může přidat. Na plátně budeme makat zase až do příštího roku. Snad už jen dodat, že v Nebi je krásně za každého počasí a jsme připraveni na vše (zastřešení velké plochy). Vstup je zdarma. Platí se jen symbolicky za ubytování a jednotlivé služby.

Kateřina Gaja za Gaja Tattoo

Hand Poke Tattoo Improvisession 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Comments

comments